Hizmetlerimiz

Holistik Yaşam ile Tamamen Size Özel Keyifli Bir Yolculuğa Çıkıyoruz. Bugün Ve Sonsuza Dek Sağlık ve Keyifle

Birlikte, yemek yapacağız, sohbet edeceğiz, yürüyeceğiz ve zaman, zaman hep birlikte sohbet edeceğiz. Kamp yapacağız, gurme seyahatlere çıkacağız. Hayatımızı keyifli hale getirecek bir çok aktiviteye birlikte katılacağız.

Önemli Olan Hep Birlikte, Her Gün Olumlu Güne Başlamak Motivasyonumuzu Tavanda Tutmak

WhatsApp , Skype, Facetime

Detaylı analizinizi bitirip, gerekli yemek ve yaşam planınızı çıkardıktan sonra, “Facetime 7/24” hizmetimizi kullanmaya karar verirseniz, her gün yüz yüze görüşmeye devam edeceğiz.

Enzimler, hormonlar, antikorlar, beyin biyokimyasalları (nörotransmitterler), dokular Amino asitlerden oluşmaktadır. Esansiyel Amino asitlerin tek kaynağı besinlerdir, yani vücutta üretilemezler. Esansiyel amino asitlerden her hangi birinin

Yürüyelim, Koşalım, Zıplayalım, Dans Edelim. Özel Hocalarımızla Size Özel Farklı Çalışmalar Yapalım. Yeter ki Hareket Edelim.

Günümüzde anksiyete ve depresyon en sık muzdarip olduğumuz hastalıklardan. Panik atak ya da depresyon yüzünden doktora, terapiste hiç gitmemiş çok az insan var maalesef.

Her Şeyi Organik Aldınız, Alkali Gıdalarla Pazarı Tamamladınız. Peki Yanlış Pişirirseniz Ne Olur. Her Tür Yemeği Pişireceğiz, Hem Lezzetli, Hem de Doğru Tekniklerle. Sağlıklı Yemek Yapmayı Öğreneceğiz. Kebapta Yiyeceğiz, İmam Bayıldı da.

▪ Başlangıç: Altın Işık Meditasyonu ile şifa
▪ Bedenimizle nasıl sohbet ederiz?
– Bedenin isteklerini, yiyecek, su ve uyku ihtiyaçlarını fark etmek

Her Hafta Yüz Yüze Görüşme
Size Özel Hazırlanmış Diyet Programı
Beden Kitle Endeksi Ölçümü

Prof. Dr. Ümit Zeybek yönetiminde yapacağımız bu çalışma, Türkiye’de bir ilk. Genetik testler yapılıyor, ancak bir kaç platformda ve çok detaylı olarak değil. Üstelik bu raporlamalar sonucu, tamamen size özel bir beslenme planı oluşturulmuyor.

Bu program, beslenme, yemek bilimi, günlük aktivite ve bunların sağlığınız ile bağlantısı konusunda, bugüne kadar bildiğiniz her şeyin ötesinde bir bilinçlenmeyi hedeflemektedir. Ruhen, bedenen, zihnen

Holistik Beslenme Grup Çalışması Modelimizde Neler mi Yapıyoruz ?
Bu çalışma, özel gruplar, okullar, kurumlar için hazırlanmıştır. Çalışma tüm holistik programı kapsamaktadır.

Sağlık, Alışverişle Başlar... Ne nasıl alınır, Neden Niçin, Nereden ? ve Kiminle : )) Tabi ki Bizimle.

Kendinizin En İyi Versiyonuna Dönmeye Hazır mısınız ? Bu program, ömür boyu sağlık ve keyifle yaş almanız ve yaş aldıkça zinde kalmanız için hazırlanmış, farklı dallarda bir çok uzman ile aynı anda çalışacağınız, gerçek bir “Sağlıklı Yaşam Programıdır.” Sizin için en iyi bedene, ruha, zihne sahip olmanın tam vakti…

Hayatınızda belli olaylar tekrarlıyor ve ne yaparsanız yapın değişmiyor mu?  Duygusal hayatınızda nedenini anlayamadığınız zorluklar mı yaşıyorsunuz?

Fiziksel bir fitness türü olan Holistik Pilateste bedenin denge fonksiyonun arttırılması, temel kas sisteminin çalıştırılarak güçlendirilmesi ve omurganın desteklenmesi amaçlanmaktadır.

NEFESİNİ DEĞİŞTİR, HAYATIN DEĞİŞSİN!

Hayattan keyif almayan, mutsuz ,huzursuz ,yorgun, çabuk hastalanan,kronik ağları olan biri misin? Bunu değiştirmek senin elinde. Önce nefesini farket, onu değiştir ve hayatın değişsin.

Bilim adamları E.E.G ile yapmış oldukları deneylerde mutluluk ve huzurun bu dalga boyunda deneyimlendiğini tespit etmişlerdir. Theta dalga boyunda iken kolayca bilinçaltı ile bağlantıya geçebiliriz. Aynı zamanda evrendeki temel yaşam enerjisi ile bağlantıda oluruz.