Nefes

NEFESİNİ DEĞİŞTİR, HAYATIN DEĞİŞSİN!

Hayattan keyif almayan, mutsuz ,huzursuz ,yorgun, çabuk hastalanan,kronik ağları olan biri misin? Bunu değiştirmek senin elinde. Önce nefesini farket, onu değiştir ve hayatın değişsin.

Hepimiz doğduğumuz andan itibaren açık nefesler alırız. Ancak bizi etkileyen olaylar yaşadığımızda korku üzüntü öfke kızgınlık gibi duygular hissettiğimizde farkında olmadan nefesimizi tutar ve kısıtlı nefes alışkanlıkları ediniriz. Ve bu kısıtlı nefesle beraber kısıtlı hayatlar yaşamaya başlarız. Yapılan araştırmalar sonucunda insanların %90’ının nefes kapasitelerinin sadece %30 unu kullandığı görülmüştür. Bu demek oluyor ki hayattan %30 keyif alan ,%30 mutlu, %30 huzurlu, %30 sağlıklı kişiler oluyoruz. Nefes seansları ile bu oranı artırarak daha mutlu, daha huzurlu, daha sağlıklı ve hayattan keyif alan kişiler olabilirsiniz. Siz de bunu deneyimlemek ve hayatınızdaki dönüşümleri görmek istemez misiniz ?
Nefes tekniği 3 seviyede etkilidir.
1- Fiziksel Seviye :
. Enerji seviyesi artar
. Bağışıklık sistemi güçlenir
. Hücre yenilenme hızı artar
. Migren gibi kronik ağrılarda etkilidir
. Doğal bir detox etkisi yaratır
. Alerjilerde etkilidir
2- Zihinsel ve Duygusal Seviye
. Geçmişten gelen travmaların ve bilinçaltındaki negatif inanç kayıtlarının temizlenmesini sağlar
. Hücre hafızasındaki tüm negatif enerjileri temizler
3- Ruhsal Seviye
. Öz benlikle olan bağlantının artmasını sağlar ve kişinin kendisine yaklaşmasını sağlar.
. Kişi kendi içinde dengeye gelip birliği deneyimlediğinde yaşamla, evrenle birliği deneyimlemeye başlar. Dolayısıyla kendine, hayatındaki diğer canlılara ve yaşama daha sevgi dolu, şefkatli ve kabul ile bakmayı öğrenir.