Dharma Karma Astroloji

Hayatınızda belli olaylar tekrarlıyor ve ne yaparsanız yapın değişmiyor mu?  Duygusal hayatınızda nedenini anlayamadığınız zorluklar mı yaşıyorsunuz?  Çocuğunuzu büyütürken nelere dikkat etmeniz veya hangi konulara yönlendirmeniz gerektiğine karar veremiyor musunuz?  Hayatınızda bazı değişiklikler yapmak istiyor ama nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz?

 

Yeryüzü, gökyüzünün yansısıdır. Doğum haritanız, sizin kullanma kılavuzunuzdur.  Karma Astrolojisi, geçmiş deneyimlerinizi, bugünkü kişiliğinizi ve geleceğinizi gösteren derin bir ilimdir. Geçmişten gelen karmik izler de, bunların çözümleri de doğum haritanızda.

 

Dharma Karma Astroloji, bugüne kadar birçok danışanına, iradesini ve kararlılığını hangi alanlara yönelterek daha keyifli bir yaşama kavuşabileceği konusunda yardımcı oldu. İnsanın içindeki büyük güce inanarak, gökyüzünün kodlarını çözerek, yeterli istek ve samimi bir çabayla hayatınızda büyük değişimler başlatmak için size yardımcı olmaya devam ediyor.

 

Şimdi de, yıldızların rehberliğinde önceki deneyimlerinizi inceleyerek, daha kaliteli bir hayat yaşamanız için gereken davranış değişikliklerinin ve geleceğinizin şifrelerini paylaşmak için sizi bekliyor.

 

Dharma Karma Astroloji, Oğuzhan Ceyhan Astroloji Akademisi yaklaşımını benimsemektedir.